.

.

New
Нова Хард Тенок Палата Цвет Покрие Случаи За iphone 6 6S Ретро Гроздобер Carven Матирано Транспарентен телефон школка

Нова Хард Тенок Палата Цвет Покрие Случаи За iphone 6 6S Ретро Гроздобер Carven Матирано Транспарентен телефон школка

DEN 184.00
DEN 204.00

Стока
Достапно.


Нова Хард Тенок Палата Цвет Покрие Случаи За iphone 6 6 S Ретро Гроздобер Carven Матирано Транспарентен телефон школка
Функција : - 100 % сосема нов и висок квалитет на - Направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР хард материјал , силни и издржливи - Совршено се Вклопуваат, пристап до сите функционира без отстранување на случај. - Најновите ретро шема дизајн ,многу модели за вашиот опција. Спецификација : Материјал : висок квалитет на КОМПЈУТЕР Боја : како на сликата Пакет се вклучени : 1 x Приказ на случај (не се вклучени со телефонот)

Детали

Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6,iPhone 6s
Бренд Име:
Eagwell
Големина:
4.7 inch
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Гроздобер
Свеж

Избор на клиенти