.

.

New
Нови 2017 Двоен Слој Хибрид Солиден Оклоп Случај Shockproof Тешко PC+Силиконска Гума Анти-Удар Тенок Школка Покритие За LG G6/G6 Плус@

Нови 2017 Двоен Слој Хибрид Солиден Оклоп Случај Shockproof Тешко PC+Силиконска Гума Анти-Удар Тенок Школка Покритие За LG G6/G6

DEN 126.00
DEN 157.92

Стока
Достапно.


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
Дизајниран за активен начин на живот,можете да продолжите да го користите вашиот уред без отстранување од случајот. 2 парчиња технологија за ултра заштита.Надворешниот слој направен од крути пластични, внатрешниот слој направени од мека Гел/Силикон со двојна заштита. Шок и отпорност на duarable Гел/силикони дава дополнителна удобност за уредот. Издржливи солиден пластични дизајн изграден со удар стојат дава одлична потпора додека уредот во раце. Заштита на вашиот телефон од гребење, шокови, случајно капки и судир. Боја : Хибрид Низок профил bulit во удар се залагаме за лесно хоризонтална гледање и нуди голем зафат додека уредот во раце. Додаток само, телефон ont вклучени. Компатибилен со : За LG G6 / G6 Плус
Pacakge вклучуваат :
Ако изберете Случај Само . Пакет само вклучувајќи 1 buc случај
Ако изберете Случај Со Филмови . Пакет само вклучувајќи 1 buc случај 1 buc перо 3 компјутери LCD ФилмовиДетали

Материјал:
само случај, случајот со филмови
дизајн:
Геометриски,Бизнис,Спорт,Гроздобер
Бренд Име:
ELEPHONE
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
LG
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
5.7 inch
Свеж

Избор на клиенти