.

.

New
YESPURE Дама Сјајот Мобилен Телефон Маски за Iphone 7 TPU Мека Телефон Случај Покрие Фенси Розова Bling Funda Celular Став

YESPURE Дама Сјајот Мобилен Телефон Маски за Iphone 7 TPU Мека Телефон Случај Покрие Фенси Розова Bling Funda Celular Став

DEN 360.00

Стока
Достапно.


YESPURE Дама Сјајот Мобилен Телефон Маски за Iphone 7 TPU Мека Телефон Случај Покрие Фенси Розова Bling Funda Celular Став
Забелешка : за Било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, вашето задоволство е наша прва цел.
Ако сакате ot нејзините модели на овој ph еден случај, ве молиме да кликнете овде

Детали

Бренд Име:
YESPURE
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
Iphone 7
дизајн:
Мат,Сјајни
Големина:
4.7 inch
Карактеристики:
tpu телефон случај
Материјал:
TPU
Име на производ:
Bling Сјајот во Прав TPU Случај Ѕвезда Pendant Меко покритие за iPhone6 7
квалитет:
висок-квалитет
Големина:
100% Perfect Fit
функција 1:
tpu телефон случај
Карактеристика 2:
Мека Видиме Маска
функција 3:
Жените Funda
ОЕМ:
Поздравен
Свеж

Избор на клиенти