.

.

New
WolfRule Случај Vivo Y67 Покрие Shockproof Силикони Бранеа Стил Случај За Vivo Y67 Случај За BBK Vivo Y67 Y 67 Y67L V5 Телефон Funda

WolfRule Случај Vivo Y67 Покрие Shockproof Силикони Бранеа Стил Случај За Vivo Y67 Случај За BBK Vivo Y67 Y 67 Y67L V5 Телефон

DEN 143.00
DEN 204.00

Стока
Достапно.


Продажба На Точки>>
[ Број на модел ] : За BBK Vivo Y67 / V5 Случај 5.5 инчен
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )
торба

Детали

Бренд Име:
Wolfrule
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
BBK
дизајн:
Мат,Бизнис
Големина:
5.5 inch
Компатибилен:
Случај За BBK Vivo Y67 / V5
Материјал:
Силиконски/TPU/Карбонски Влакна + PC
Стил:
Луксузна/Животната Средина/Едноставен...
дизајн:
Бранеа текстура,Карбонски влакна шема
Функција:
Единствен матичен/голема раце се чувствуваат /против пролизгување
квалитет:
AAAAA+
Попуст:
Контактирајте со нас
боја:
Црна, Сина, Зелена Црвена Сива
Бесплатен превозот :
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Свеж

Избор на клиенти