.

.

New
Маска За Sony Xperia XA Случај F3112 F3111 F3115 Shockproof Транспарентен Оклоп Задниот Поклопец За Sony Experia Xa Двојна Coque lf308

Маска За Sony Xperia XA Случај F3112 F3111 F3115 Shockproof Транспарентен Оклоп Задниот Поклопец За Sony Experia Xa Двојна Coque

DEN 176.00
DEN 225.12

Стока
Достапно.


За Покривање Sony Xperia XA Случај F3112 Shockproof Транспарентен Кристално Јасна Телефон Случаи За Sony XA Покритие За Xperia Xa Случај
Опис :
1. 100% Сосема нов и Висок Квалитет
2. Нова мода Браник+јасно дизајн
3. Многу популарна
4. Материјал : TPU+Акрилик
5. Лесно да се инсталира. Нема алатки Потребни за
6. Овој Случај е многу убаво и убава, Совршен За Сегашната На Вашиот телефон
7. Боја : како на слика
8. Пакет : без пакување

Детали

Материјал:
PC + TPU
дизајн:
Цитати & Пораки,Транспарентен,Геометриски
Карактеристики:
Кристално јасна покритие за sony xperia xa ултра случај
Големина:
5.0 inch screen
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Бренд Име:
Meaford
Материјал:
Висок Квалитет acylic+tpu
Стил:
Ултра Тенок Тенок Јасно Назад Целосна Покривајте Телефонот Случај
Тип:
Мобилен Телефон Додатоци & Делови>>Мобилен Телефон Кеси & Случаи
Пад на превозот:
Поддршка
Функција:
Анти-нула Силикони Случај за Sony Xperia XA Coque Capas
Функцијата еден:
360 Степени Целосна Заштита На Транспарентни И Јасни Кристали Телефон Случај
Модел На Телефон:
Оклоп Хибрид Shockproof Fundas За Sony Xperia XA Dual Sim F3111 F3112
Свеж

Избор на клиенти