.

.

New
За Motorola Мото E4 Плус / E4+ 5.5 Нова Заслепуваат Shockproof Мека Silicon & Тешко Пластични Двојна Оклоп Назад Случај Стојат Капакот На Држачот

За Motorola Мото E4 Плус / E4+ 5.5 Нова Заслепуваат Shockproof Мека Silicon & Тешко Пластични Двојна Оклоп Назад Случај Стојат

DEN 172.32

Стока
Достапно.

5" ЕУ Верзија Нови Заслепуваат Shockproof Мека Silicon & Тешко Пластични Двојна Оклоп Назад Случај Стојат Капакот на Држачот
Ве молиме Забелешка : Мото E4 Плус има 2 верзии, овој линк е само за ЕУ Верзија, ве молам, разберете!

Карактеристики :
*Солиден заштитни случај со стенд
*Хибриден случај со флексибилни tpu внатрешниот кожата и тешко школка ' рбетот
*Карактеристики изградена-во потпирачот така што може да проп телефонот во хоризонтална положба
*Може да се види и почувствува заслепуваат текстура
*Вашиот телефон е целосно функционална во овој случај
*Форма-одговара дизајн се вклопува како ракавица
*Боја : Црна, Сина, Зелена, Портокалова, Виолетова, Црвена, Црвена Роза, Бела
*Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен
*Повеќе други модели во нашата продавница
Компатибилен Модел :
*За полнење за Motorola Мото E4 Плус 5. Ние ќе се реши тоа добро за вас. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
За Motorola Мото E4 Плус / E4+ 5.

Детали

Компатибилен Бренд:
Motorola
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита
Карактеристики:
Shockproof Браник
дизајн:
Ткаеше,Спортски
Големина:
5.5 Inch
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
HANPINYOU
Материјал:
Премиум Хибрид Солиден Rubberized Тешко PC + Мека TPU/Гума
Карактеристики:
Не се лизга, W/ Потпирачот, Мека handfeel
Стил:
Влијание Тешки Defender Случај
Тип:
Монтиран Случај/Кожа/Школка
боја:
Црна, Сина, Зелена, Портокалова, Виолетова, Црвена, Црвена Роза, Бела
дизајн:
Воена 2 во 1 Комбо Носителот Случај
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Компатибилен Модел:
За Motorola Мото E4 Плус 5.5 lnch ЕУ Верзија
Свеж

Избор на клиенти