.

.

New
HATOLY За Coque Samsung Галакси J5 2017 Случај J530F/DS Тешки Оклопи Хард Корица Силикони Случај за Samsung J5 Про 2017 ЕУ Верзија

HATOLY За Coque Samsung Галакси J5 2017 Случај J530F/DS Тешки Оклопи Хард Корица Силикони Случај за Samsung J5 Про 2017 ЕУ Верзија

DEN 159.00
DEN 204.00

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
[Број на модел] : За Samsung Галакси J5 2017 / J5 Про J530 5.2 инчен
Забелешка : телефон случај е само одговара за Samsung Галакси J5 2017 ЕУ V ersion!!!
Забелешка : телефон случај е само одговара за Samsung Галакси J5 2017 ЕУ Верзија !!!
Забелешка : телефон случај е само одговара за Samsung Галакси J5 2017 ЕУ Верзија !!!
{Материјал} : Со Висок Квалитет Со Силиконска +Тешко Plasetic
{ Функција} : Тенок Оклоп + Нечистотија-отпорни Школка + Моден Бизнис Стил
{Функција} : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број.
2. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка
Ве Молиме Одберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / Руски Ер / Correos Економија/Кралската Пошта Економија.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Бренд Име:
HATOLY
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
дизајн:
бизнис
Големина:
Phone Case For Samsung Galaxy J5 2017 J530F/DS 5.2 inch
Компатибилен Модел:
Тенок одговара За Samsung Галакси J5 2017 Покрие J530F/DS
Стилот 1:
Мажи жени човек жена девојка момче 2014 2015 2013 2012
Стил 2:
Луксузен Стил shockproof capa став заштита
Стилот 3:
Моден анти-удар заштитник покрие тешко Школка
Стилот 4:
Coque Пластика Издржлива Покрие Солиден Rubbe
Стилот 5:
Мека TPU двоен слој оклоп
Свеж

Избор на клиенти