.

.

New
За Funda LG K7 Случај Покрие Сјајот TPU Мека Метален Прстен Загради Случаи За LG K8 Случај K350N 5.0 K7 K8 Lte Заштитни Врати Случај

За Funda LG K7 Случај Покрие Сјајот TPU Мека Метален Прстен Загради Случаи За LG K8 Случај K350N 5.0 K7 K8 Lte Заштитни Врати

DEN 132.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


За Funda LG K7 Случај Покрие Сјајот TPU Мека Метален Прстен Загради Случаи За LG K8 Случај K350 N 5.0" K7 K8 Lte Заштитни Врати Случај Продажба Поени>> [Size] : Мобилен Телефон Случај За LG K7 / LG K8 [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП Мека Кожа [Боја] : Црна, Сина, Златна, Бела, Розова, Како Слики Прикажани
Целосен пристап до сите порти, копчиња, и камери, без потреба да се отстрани случај. Едноставна snap-на дизајн за лесна инсталација и отстранување Мулти-обоени. Ве молиме оставете ни ПЕТ ЅВЕЗДИ оценка и ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации доколку не сте задоволни со објектот

Детали

Бренд Име:
Blingson
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Со Прст Прстен,Потпирач
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Обична,Сјајна,Проѕирна,Метален,Симпатична,Сјај
Големина:
5.0
Тип:
Случај
Погоден модел:
За LG K7 LG K8
Стил:
Луксузни Модни Bling Симпатична Шик Сјајот Прекрасна
Луѓе:
За Девојки Дама Жените Подароци
функција 1:
Луксузна Прекрасна Позлата Цвет Кристал Телефон Случај
Карактеристика 2:
Ултра Тенок Тенка Мека TPU Заштитна Силиконска Задниот Капак на Школката Capa
Материјал:
Мека TPU Силикони
Време:
2017 Нови Пристигнување
функција 3:
Носат-доказ,Не деформација, Fadeless
испорака:
Повеќето бесплатен превозот преку Кина пост mail
Свеж

Избор на клиенти