.

.

New
За iPhone 7 Ултра Тенок 2 Во 1 TPU Гел Рамка Тешко Акрилик Назад Случај Кристално Јасна Shockproof Транспарентен Маска За iPhone 7

За iPhone 7 Ултра Тенок 2 Во 1 TPU Гел Рамка Тешко Акрилик Назад Случај Кристално Јасна Shockproof Транспарентен Маска За iPhone

DEN 122.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Компактен Домот Стилски
Слим-одговара Заштита, вклучувајќи Екран Покриеност со Анти-Нула и Шок Апсорпција на сите страни
Тоа Совршено се совпаѓа со вашиот Телефон е форма
Лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај
Тоа е Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и кроењето
Материјал : TPU Акрилик Компатибилен со : За i Phone 7 САМО!
Пакет содржи : 1 X TPU Arylic Случај

​ ​

Детали

Бренд Име:
ELEPHONE
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
Iphone 7
дизајн:
Обична,Гроздобер,Бизнис,Спорт,Транспарентна
Големина:
4.7 inch
Карактеристики:
отпорен на гребење двоен слој TPU тешко Акрилик назад кристално јасен случај
Свеж

Избор на клиенти