.

.

New
За ZTE Сечилото V7 Лајт / А2 / V6 Плус 5.0 Заслепуваат Shockproof Мека Silicon & Тешко Пластични Двојна Оклоп Назад Случај Стојат Капакот на Држачот

За ZTE Сечилото V7 Лајт / А2 / V6 Плус 5.0 Заслепуваат Shockproof Мека Silicon & Тешко Пластични Двојна Оклоп Назад Случај Стојат

DEN 172.32

Стока
Достапно.

Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
За ZTE Сечилото V7 Лајт / А2 / V6 Плус 5. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.0" Нова Заслепуваат Shockproof Мека Silicon & Тешко Пластични Двојна Оклоп Назад Случај Стојат Капакот на Држачот
Карактеристики :
*Солиден заштитни случај со стенд
*Хибриден случај со флексибилни tpu внатрешниот кожата и тешко школка ' рбетот
*Карактеристики изградена-во потпирачот така што може да проп телефонот во хоризонтална положба
*Може да се види и почувствува заслепуваат текстура
*Вашиот телефон е целосно функционална во овој случај
*Форма-одговара дизајн се вклопува како ракавица
*Боја : Црна, Сина, Зелена, Портокалова, Виолетова, Црвена, Црвена Роза, Бела
Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен
*Повеќе други модели во нашата продавница
Компатибилен Модел :
*За ZTE Сечилото V7 Лајт / А2 / V6 Плус 5.
[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1.0 lnch
Пакет Се Вклучени :
1 x Солиден тешки случај (Боја како вашиот избор)
Боја Референца :
Црна, Сина, Зелена Портокал Виолетова Црвена Роза Црвено Бела
. Не се Менува откако ќе се плати цел.

Детали

Големина:
5.0 Inch
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита
Компатибилен Бренд:
ZTE
Карактеристики:
Shockproof Браник
дизајн:
бизнис
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
HANPINYOU
Материјал:
Премиум Хибрид Солиден Rubberized Тешко PC + Мека TPU/Гума
Карактеристики:
Не се лизга, W/ Потпирачот, Мека handfeel
Стил:
Влијание Тешки Defender Случај
Тип:
Монтиран Случај/Кожа/Школка
боја:
Црна, Сина, Зелена, Портокалова, Виолетова, Црвена, Црвена Роза, Бела
дизајн:
Воена 2 во 1 Комбо Носителот Случај
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Компатибилен Модел:
За ZTE Сечилото V7 Лајт V7lite / А2 / V6 Плус V6+ 5.0 lnch
Свеж

Избор на клиенти