.

.

New
За iphone 5 SE 6 6S 7 ПЛУС Ултра Тенок 360 целосна случај + Калено Стакло Екран Заштитник за iPhone 7 плус случај со Полно Тело, Маска

За iphone 5 SE 6 6S 7 ПЛУС Ултра Тенок 360 целосна случај + Калено Стакло Екран Заштитник за iPhone 7 плус случај со Полно Тело,

DEN 230.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

За i Phone 7/7 Plus Луксузни 360 Заштита Матирано shield Мат Случај+Калено Стакло Филм За iphone 6 За iphone 6 За iphone 6 За iphone 6 За iphone 6 За iphone 6 За iphone 6 За iphone За iphone 6 браник За iphone 6 браник За iphone 6 браник За iphone 6 браник За iphone 6 браник За iphone

Детали

Материјал:
за iphone 6 6s, за iphone 6 6s плус, за iphone se 5s, за iphone 7, за iphone 7 плус
Бренд Име:
Vpower
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6,iPhone 7,iPhone SE
дизајн:
Обична,Мат,Сјајна,Бизнис,Гроздобер
Големина:
4.7 and 5.5 inch
Карактеристики:
за iphone 7 случај
Производ Опции:
За iphone 5 SE 6 6S 7 ПЛУС
категорија:
Vpower 360 Целосна Заштита случај Серија
Пакет:
Мало Пакет
боја:
злато, црна,сребрена,зелена,розово,црвено,кафе,сина
квалитет:
100% Вистински
мешани цел:
Поддршка
Продажбата на начин:
Трговија на големо/мало
статус:
во парк
Тип:
за iphone 6 360 Целосна Заштита случај
Свеж

Избор на клиенти