.

.

New
YESPURE Дама TPU Заштитна Телефон Случај за Iphone 7plus Транспарентен Капак Мобилен Телефон Анти Стрес Tassel Ѕвезда Bling Сјај

YESPURE Дама TPU Заштитна Телефон Случај за Iphone 7plus Транспарентен Капак Мобилен Телефон Анти Стрес Tassel Ѕвезда Bling Сјај

DEN 408.00

Стока
Достапно.


YESPURE Дама TPU Заштитна Телефон Случај за Iphone 7plus Транспарентен Капак Мобилен Телефон Анти Стрес Tassel Ѕвезда Bling Сјај
Забелешка : за Било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, вашето задоволство е наша прва цел.

Детали

Карактеристики:
tpu телефон случај
Бренд Име:
YESPURE
дизајн:
Транспарентен,Сјајна,Jewelled
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Со Прст Прстен
Мало Пакет:
Yes
Големина:
5.5 inch
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 плус
Компатибилен Производ:
За Apple iPhone
Тип:
задниот поклопец
Материјал:
Кожа случај
Моден Елемент:
транспарентен случај
ОЕМ:
Поздравен
функција 1:
2017 нов производ
Карактеристика 2:
мобилен телефон Coque
функција 3:
видиме fundas
Пакет:
1 buc случај
Свеж

Избор на клиенти