.

.

New
MaiYaCa ПОКЕР КАРТИ за ИГРАЊЕ Coque Додатоци За iPhone 6 6S Плус 7 8 Плус X 5 5S SE Случај Мека TPU Печатење Телефон Маска

MaiYaCa ПОКЕР КАРТИ за ИГРАЊЕ Coque Додатоци За iPhone 6 6S Плус 7 8 Плус X 5 5S SE Случај Мека TPU Печатење Телефон Маска

DEN 198.00
DEN 208.32

Стока
Достапно.

Сите случаи со прецизно сечење и вистинска слика, совршено се вклопи во вашиот телефон и лесно да го инсталирате, отстранете! Добар изглед и рака чувство! Подарок за себе, пријателите, роднините! 5. Ние поддршка на ОЕМ, испратете ја вашата омилена слика, ние ќе ги испечатите вашите моделот на вашиот случај! Количина не е ограничен! 2. Повеќе квантитет, повеќе попусти ! 4. Внимание : Поради различни монитор, бојата ќе биде малку поинаква како што мислите! За Пакување : Ние ги користиме kraft хартија за пакување, во балон филм, тајно го заштитите вашиот случај од капка, прашина, шок! Следново ќе се покаже нашата пакет.Добредојдовте на Нашиот Телефон Случај Продавница! Превозот : Ние ќе ви испратиме со Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус затоа што на малку профит и тоа нема следење на информации во вашата земја,само во Кина . Ние поддршка wholesales од Ebay, Etsy, итн.
За НАС :
Нашите Пакување : . Ние поддршка мешани цел, без оглед на шеми и модели, количеството достигне 10pcs, ние ќе ви даде 10% попуст ! Уживаат во шопинг во нашата продавница! 3. Ве молиме не го остави негативни повратни информации или спор пред контактирајте со нас, ние ќе биде тажна! Нашите Advandages : 1. Ве молиме почекајте трпеливо(Проценето Време на Испорака : 39-60 Дена) Или можете да платите дополнителни пари за да го промените од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet , кои можете да ги пратите на тоа целиот.

Детали

Материјал:
За iPhone 5 5S SE, За iPhone 6 6S, За iPhone 6S Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус, За iPhone 8, За iPhone 8 Плус, За iPhone X
дизајн:
Апстракт,Цитати & Пораки,Симпатична,Животно,Егзотични,Геометриски,Обична,Гроздобер,Украсени
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 5s,iPhone 8,iPhone 6,iPhone 8 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7 Плус
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Мобилен Телефон Кеси & Случаи
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
MaiYaCa
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
15cm*6cm*2cm
реден број:
покер карти за играње
Шаблон Тип:
Мобилен Телефон Опремени Случај Покрие Школка
боја:
мулти-боја како на сликата шоу
Функција:
Нечистотија-отпорни / Капка-доказ / отпорно на Гребење
SkidPackage:
Балон филм + Kraft хартија за пакување
Трговија на големо и Мешани Цел:
Поддршка
Бесплатен превозот :
Yes
Свеж

Избор на клиенти