.

.

New
За Huawei Y7 / Y3 2017 / Y5 2017 / Y6 2017 Случај 3D Симпатична Мачка Кеси Меки Силиконски TPU Задниот Поклопец За Huawei Y7 Y 7 / Y3 2017 Случаи

За Huawei Y7 / Y3 2017 / Y5 2017 / Y6 2017 Случај 3D Симпатична Мачка Кеси Меки Силиконски TPU Задниот Поклопец За Huawei Y7

DEN 73.00
DEN 109.44

Стока
Достапно.

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Ние само брод да се потврди цел адреси. Пад На Превозот Поддршка! Мешана Боја Поддршка! Трговија На Големо Поддршка! 3. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
За Huawei Y7 / Y3 2017 / Y5 2017 / Y6 2017 Случај 3 D Симпатична Мачка Кеси Меки Силиконски TPU Задниот Поклопец За Huawei Y7 Y 7 / Y3 2017 Случаи
1.Стил : Кул Мода Магија Стилски Уникатен Мобилен Телефон Случај Покрие Школка Fundas Coque 5.

Детали

Материјал:
За Huawei Y7, За Huawei Y3 2017, За Huawei Y5 2017, За Huawei Y6 2017
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Водоотпорен
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Цвеќиња,Егзотични,Геометриски,Слатки,Шарени,Апстракт,Животински
Големина:
For Huawei Y Series
Карактеристики:
Цвет 3D Олеснување Мека TPU Силикони Ултра Тенок
Материјал:
Ултра Тенок Меки Силиконски TPU
дизајн:
3D Слика Ткаеше Симпатична Мачка на Животните
квалитет:
100% сосема нов и висок квалитет
Услуга:
Најдобра услуга за да служат
Случај Тип:
Телефон Кеси & Случаи & Задниот Поклопец & Fundas & Coque & Capa
боја:
29 Модели Насликани Бои за Избор
компатибилни модели 1:
за Huawei Y7
компатибилни модели 2:
За Huawei Y3 2017
компатибилни модели 3:
За Huawei Y5 2017
Компатибилни модели 4:
за Huawei Y6 2017
Свеж

Избор на клиенти