.

.

New
Насликани Случај За Huawei Y7 5.5 инчен Мек Силикон Случај Назад Телефон Покритие За Huawei Y7 / Нова Лајт+ Случаи Цртан филм Шема Школки

Насликани Случај За Huawei Y7 5.5 инчен Мек Силикон Случај Назад Телефон Покритие За Huawei Y7 / Нова Лајт+ Случаи Цртан филм

DEN 88.00
DEN 119.52

Стока
Достапно.


Совети : да ја Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП,на моб специјален попуст за вашиот втор ред
Производ Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет и Ниска Цена Во Случај е Лесно да го вметнете и Отстраните. Моден Стил : 3 D Олеснување Стерео Шарени & Луксузни Брза пратка во рок од 1-3 дена + Брз одговор Капка Превозот Поддршка! Мешана Боја Поддршка! Трговија На Големо Поддршка! Функција : Ултра Тенок+Прецизни Дупки+Шарени Печатење Насликани
Ве молиме кликнете на"view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Квалитет на производи со најниската можна цена. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози .Овие се купувачите одговорност .
Packa моб може да бидат пријавени како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Само задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат Совршено опремени За Huawei Y7 Meterial : Висок квалитет на Меки Силиконски .

Детали

Материјал:
TPU
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Големина:
5.5 inch
дизајн:
Симпатична,Украсени
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
2017 Сосема Нов Мек Силикон Покрие Случај Насликани Шема Coque Fundas
Тип:
Назад Заштита На Телефонот Случај
Одговара:
За Huawei Y7 / Нова Лајт+
Стил:
Шарени Печатење Насликани Модел Мода Млада Атрактивна Fundas
Функција:
Нечистотија-reisitant / Анти-удар / Не е деформирано
Материјал:
мек силикон
квалитет:
А+++++
дизајн:
Ултра Тенок / Шарени Печатење Насликани
Поддршка:
Пад на превозот / Микс боја / трговија на Големо
Времето на Пазарот:
2017 Сосема Нов
Свеж

Избор на клиенти