.

.

New
За Алкател Еден Допир Поп 3 5.0 Случај Меки Силиконски Fundas Coque 3D За Алкател Поп 3 5.0 5015 5015D 5065A 5016A Телефон Случаи

За Алкател Еден Допир Поп 3 5.0 Случај Меки Силиконски Fundas Coque 3D За Алкател Поп 3 5.0 5015 5015D 5065A 5016A Телефон Случаи

DEN 85.00
DEN 127.20

Стока
Достапно.

Брза испорака во рок од 1-3 дена + Брз одговор
Ве молиме clic"view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот.0) 5015 D 5065 A Случај Покрие Силикони 2.
Packa моб може да бидат пријавени како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас . Модел на телефон : Телефон Случај За Алкател Поп 3 (5. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Стил : Кул Мода Магија Стилски Уникатен Мобилен Телефон Случај Покрие Школка Fundas Coque 5. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Материјал : Направен од Висок Квалитет На Мека TPU Гел Гума 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

дизајн:
Апстракт,Симпатична,Животни,Цвеќиња,Ткаеше,Егзотични,Геометриски
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Водоотпорен
Карактеристики:
Моден 3D Олеснување Мека TPU Силикони Ултра Тенок
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
For Alcatel One Touch Pop 3 5.0''
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Компатибилен Бренд:
Алкател
Дизајн тип:
Животно Симпатична Куче, Мачка 3D Волкот Сценографијата Автомобил Овошје
Карактеристики:
Ултра Тенок 3D (Транспарентна edge)
Име на производ:
Мобилен Телефон случај
Материјал:
Меки Силиконски TPU
квалитет:
Висок Квалитет На++++
Случај Тип:
Заштитна задниот поклопец случај
Заштита:
Provent нечистотија Шок Удар гребнатини
Дупка позиција:
100% Точни
Компатибилни модели на телефони:
За Алкател Еден Допир Поп 3 5.0 5015 5015D 5065A 5016A
Свеж

Избор на клиенти