.

.

New
Случај За Samsung Галакси J7 Нео J7 Nxt СМ - J701F J701M fundas луксузни Карбонски Влакна TPU Мека желе ултра тенок телефон Случај kimTHmall

Случај За Samsung Галакси J7 Нео J7 Nxt СМ - J701F J701M fundas луксузни Карбонски Влакна TPU Мека желе ултра тенок телефон Случај

DEN 168.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!
Молиме Забележете :
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
______________________________________________________________________________________
Случај За Samsung Галакси J7 Нео J7 Nxt СМ - J701 F J701 M луксузни Карбонски Влакна TPU Мека желе ултра тенок телефон Случај funda kim THmall
[Size] : Мобилен Телефон Случај За Samsung Галакси J7 Нео [Материјал] : Направен Од Висок Квалитет на Карбонски Влакна пластични Мека [Боја] : Црна,Розова,Злато,Sliver Како На Сликата Прикажани

Детали

Бренд Име:
kimTHmall
дизајн:
Обична,Сјајни,Бизнис,Гроздобер
Функција:
Анти-удар
Големина:
For Samsung Galaxy J7 Neo
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Карактеристики:
луксузна Карбонски Влакна пластични Мека желе ултра тенок Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Случај
Свеж

Избор на клиенти