.

.

New
shockproof Тенок Оклоп Тенок Двоен Слој Паричникот Дизајн и Картичка Држач за iPhone X 2017

shockproof Тенок Оклоп Тенок Двоен Слој Паричникот Дизајн и Картичка Држач за iPhone X 2017

DEN 235.20

Стока
Достапно.


Кина Пост или Хонгконг Пост Превозот Брзина на Испорака Time Destination
Околу 12 – 22 Работни дена Австралија,Велика Британија,сад,Канада
Околу 15 – 25 Работни дена Европа, Јужна Америка, Средниот Исток, Азија
Околу 28 – 56 Работни дена Италија и Бразил (бидејќи на строги обичај инспекција)
30 дена гаранција !
Имаме направено квалитет гарантиран од страна на професионални П. Лесно им помогнам на картички надвор од слотот кога ќе им треба.
Сигурно носат до 2 картички (или свитканите записи) во земја-вчитување слот - заштитен слој одделува од вашите картички од вашиот телефон за да се спречи стружење.

Детали

Материјал:
PC + TPU
дизајн:
Геометриски,Обична,Бизнис
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone X
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Со Прст Прстен
Карактеристики:
shockproof прстен стојат случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
kumonkey
Тип:
Монтиран Случај
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Компатибилен:
iPhone X
боја:
црна, сребрена розово злато злато црвена сина
Свеж

Избор на клиенти