.

.

New
Заслепуваат Хибрид Мека Shockproof Силикон Ракав Случај + Тешко Цврсто Стојат Капакот на Држачот За Huawei Чест 5A / Y6 II / Y6 2 Компактни

Заслепуваат Хибрид Мека Shockproof Силикон Ракав Случај + Тешко Цврсто Стојат Капакот на Држачот За Huawei Чест 5A / Y6 II /

DEN 167.52

Стока
Достапно.

Ние ќе се реши тоа добро за вас. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Не отворајте спор случајно.
Контакт со НАС на :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс,
ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~
4. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се постигне задоволство, ако има било кое прашање или загриженост со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт. На увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Превозот :
Ние брод во 1-2 работни ден на по расчисти исплата(со исклучок на викенд и државни празници), ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа (со исклучок на викенди и празници). Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи,
инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
Нови Заслепуваат Хибрид Тешки Оклопи Должност Shockproof Тешко Солиден Случај Стојат Капакот на Држачот За Huawei Чест 5 A / Y6 II / Y6 2 Компактни
Карактеристики :
*Солиден заштитни случај со стенд
*Хибриден случај со флексибилни tpu внатрешниот кожата и тешко школка ' рбетот
*Карактеристики изградена-во потпирачот така што може да проп телефонот во хоризонтална положба
*Може да се види и почувствува d azzle текстура
*Вашиот телефон е целосно функционална во овој случај
*Форма-одговара дизајн се вклопува како ракавица
*Боја : Црна, Сина, Зелена, Портокалова, Виолетова, Црвена, Црвена Роза, Бела
Компатибилен Модел :
*За Huawei Чест 5 A / Y6 II / Y6 II Компактен 5.

Детали

дизајн:
Геометриски,Спортски
Функција:
Анти-удар
Карактеристики:
Прескокнете Доказ, Не се лизга, со Потпирач, Мека Handfeel
Големина:
5.5 Inch
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
HANPINYOU
Компатибилен Модел:
За Huawei Чест 5A / Y6 II / Y6 II Компактен 5.5 Инчен
Карактеристики:
Прескокнете Доказ, Не се лизга, со Потпирач, Мека Handfeel
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Материјал:
Тешко PC + Мека TPU
Тип:
Двоен Слој Rubberized Тешки Оклопи Должност Школка На Кожата
Свеж

Избор на клиенти