.

.

New
Случај за HTC One X9 Телефон Случај Покрие Задниот Поклопец Мек Силикон TPU Мека Телефон Покрие Случај за Fundas HTC One X9 x9 Coque Capa Кеси

Случај за HTC One X9 Телефон Случај Покрие Задниот Поклопец Мек Силикон TPU Мека Телефон Покрие Случај за Fundas HTC One X9 x9

DEN 75.00
DEN 122.88

Стока
Достапно.


Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.html
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Искусни КК постапка.com/store/all-wholesale-products/636329. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Посетете ја нашата Службен Store : https : //www.
Најновите Модата Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Убава Плажа на Дожд Месечината Океанот Сценографијата Телефон Случај за HTC One X9 Случај
Повеќе предмети ќе може да се допаѓа :
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни.

Детали

Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
дизајн:
Апстракт,Спорт,Симпатична,Животно,Сјајни,Ткаеше,Егзотични
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
BEBIRDCASE
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
HTC
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
for HTC One X9
Компатибилен HTC Модел:
HTC One
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
МЈ-Случај
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
за HTC One X9
Материјал:
3D Олеснување TPU Случај
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa
Свеж

Избор на клиенти