.

.

New
MICIEI Опрема универзална shift копчиња за НА TOYOTA FT86/ TOYOTA GT86/ СУБАРУ BRZ

MICIEI Опрема универзална shift копчиња за НА TOYOTA FT86/ TOYOTA GT86/ СУБАРУ BRZ

DEN 2073.60

Стока
Достапно.

Модел : MICIEI Опрема универзална shift копчиња за НА TOYOTA FT86/ TOYOTA GT86/ СУБАРУ BRZ Универзална за Сите Auto автомобили Состојба : BRAND NEW Боја : Црна+Црвена, Сина+Црна, Сребрена+Црвена, Црвена+Црна Материјал : алуминиум Легура Големина : 58x50mm Тема големина : УНИВЕРЗАЛНА ЗА M10*1.25, М8*1.25, М12*1.25 (ве молиме проверете со вашиот стар knob ако оваа тема големина) Точка ќе дојде со стандардни СПИ Логото, љубезно ве молиме да ги споделите со нас, ако не ви е потребна. Пакетот вклучува 1 компјутер knob политика на Враќање : Љубезно ни информираат однапред за асистент за да се потврди ако нашите производи имаат проблем.

Детали

Боја Име:
црна, црвена, сина, сребрена
Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Тежина:
0.3kg
Специјални Функции:
Стил Опрема Shift Knob
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Година:
2013-2017
Бренд Име:
MICIEI
Објектот Ширина:
49.5cm
Објектот Висина:
56cm
Име На Модел:
AT
Свеж

Избор на клиенти