.

.

New
Црна боја Хром Кожа Shift Knob случај за AUDI A4 A6 A7 Q7 П5 2009 2010 2011 2012 2014 година и за ФОЛКСВАГЕН

Црна боја Хром Кожа Shift Knob случај за AUDI A4 A6 A7 Q7 П5 2009 2010 2011 2012 2014 година и за ФОЛКСВАГЕН

DEN 2304.00
DEN 2879.52

Стока
Достапно.


Внимание : За Левата Рака Се Вози Возило Само!!!
Опис :
Црна боја
100% Сосема Нов
Висок квалитет
Погодни За :
за Ауди A4 L 2009 година со автоматско менувачот
за Audi A7 2008 година со автоматско менувачот
за Ауди A6 L 2006 година со автоматско менувачот
за Ауди П5 2009 година со автоматско менувачот
за Ауди Q7 2006 година со автоматско менувачот
Answer : ___________________________ Note : црвена security кодот за само треба да бидат отстранети по knob е безбедно седат во позиција,
во спротивно, ќе потроши време да се повлече на копчето излез.

Детали

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Бренд Име:
GZCHX2010
Свеж

Избор на клиенти