.

.

New
опрема shift стап shifter knob Прашина-доказ покрие shift менувачот knob опрема shift јаки за Фолксваген Бора 09-12

опрема shift стап shifter knob Прашина-доказ покрие shift менувачот knob опрема shift јаки за Фолксваген Бора 09-12

DEN 1248.00

Стока
Достапно.

5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена. Ве молиме овозможи 0. Ве Молиме Проверете Мерењето Пред Купување!)
Answer : ___________________________ Note :
1.Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации.Професионалната Инсталација Е Препорачливо!
2. (ВАЖНО) Не Инструкции се Вклучени.
Пакет се вклучени :
1x Опрема Gaiter Подигнете ги Покрие+1x Опрема Shift Knob
Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!
.ние не обврзуваат тарифа.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање. бидејќи тоа е прекуграничната трговија, некои земји ќе имаат тарифи, давачки дека ние не сме одговорни.
опрема shift стап shifter knob Прашина-доказ покрие shift менувачот knob опрема shift јаки за "Фолксваген" Бора 09-12
Спецификација :
100% сосема нов!!!
Боја : Како на сликата
Пренос : Прирачник
Количина : 1set
Fitment : за Бора 2009-2012
(Компатибилност Е Само За Референца.

Детали

Бренд Име:
gouhuo
Година:
2009-2012
Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Свеж

Избор на клиенти