.

.

New
PONSNY Автомобил Опрема Опфаќа Случај за ШКОДА Fabia 2008-2011 Прирачник Shift Покрие Рака-stitched Вистинска Кожа Маска

PONSNY Автомобил Опрема Опфаќа Случај за ШКОДА Fabia 2008-2011 Прирачник Shift Покрие Рака-stitched Вистинска Кожа Маска

DEN 649.00
DEN 792.00

Стока
Достапно.

За испорака начин и цена, ве молиме видете ја опцијата во избере превозот метод. Ние не сме одговорни за било ДДВ или прилагодено полнење. Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготват на стоки и направи пратката во рок од вети дена колку што е можно поскоро. За време на испорака, ние не може да се контролира совршено, ќе ви помогне да ги пратите на тоа, се додека не добиете и снабдување со следење на број. Ако сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас пред превозот. Ако имате било какви посебни барање за пакување или пратката, ве молиме ги споделите со нас. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба. Детални превозот адреса вклучуваат : име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака, корисничко име. Ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволни одговор. Ако тоа не ви одговара, прифаќаме само не се оштетени објекти. Ние Прифаќаме Alipay Escow Плаќање. Само по купувачи се примени предмети, ние може да се добие на плаќање. Во светот превозот со ЕМС, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ, Кина пост, E-пакет, Хонг Конг пост и сл. Купувачите имаат повеќе избор да одлучи на пригоден начин.
RETURE & НАПЛАТА
1. Ако стоката се изгубени или оштетени на превозот начин, ние ќе се врати на пари за вас, или испрати за да можете повторно.
ПЛАЌАЊЕ
1. Пред исплата, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и други услов за објектот.

Детали

Боја Име:
Црна Линија, Црвена Линија
Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Објектот Висина:
7inch
Име На Модел:
SKG05
Материјал Тип:
Вистинска Кожа
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
PONSNY
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Ширина:
11inch
Објектот Должина:
15inch
is_customized:
Yes
Автомобил Направи:
Fabia
Свеж

Избор на клиенти