.

.

New
PONSNY Автомобил Волан/Опрема/рачната сопирачка Вистинска Кожа Опфаќа Случај за PEUGEOT 508 план за 2011-2015 Авто Рака-stitched Маска

PONSNY Автомобил Волан/Опрема/рачната сопирачка Вистинска Кожа Опфаќа Случај за PEUGEOT 508 план за 2011-2015 Авто Рака-stitched

DEN 610.00
DEN 744.00

Стока
Достапно.


Детали

Боја Име:
3 КОМПЈУТЕРИ SET Црвени линии
Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Објектот Должина:
20cm
Објектот Висина:
7cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
13cm
Бренд Име:
PONSNY
Материјал Тип:
Вистинска Кожа
Свеж

Избор на клиенти