.

.

New
PONSNY Автомобил Опрема Опфаќа Случај за Citroen C-ELYSEE Прирачник Shift Покрие Автомобил-стил, Вистинска Кожа за на Рака-stitche

PONSNY Автомобил Опрема Опфаќа Случај за Citroen C-ELYSEE Прирачник Shift Покрие Автомобил-стил, Вистинска Кожа за на Рака-stitche

DEN 610.00
DEN 744.00

Стока
Достапно.

Детални превозот адреса вклучуваат : име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака, корисничко име.
RETURE & НАПЛАТА
1. За време на испорака, ние не може да се контролира совршено, ќе ви помогне да ги пратите на тоа, се додека не добиете и снабдување со следење на број. За испорака начин и цена, ве молиме видете ја опцијата во избере превозот метод. Само по купувачи се примени предмети, ние може да се добие на плаќање. Ние не сме одговорни за било ДДВ или прилагодено полнење.
ПЛАЌАЊЕ
1. Ако сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас пред превозот. Ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволни одговор. Ние Прифаќаме Alipay Escow Плаќање.
ИСПОРАКА
1. Купувачите имаат повеќе избор да одлучи на пригоден начин. На Alipay Escow Плаќање може да го прифати Кредитна Картичка, Western Union, Банкарски Трансфер. Ако имате било какви проблеми во донесувањето на плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт. Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготват на стоки и направи пратката во рок од вети дена колку што е можно поскоро. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши проблемот треба што е можно поскоро, со цел комуникација е прифатена. Во светот превозот со ЕМС, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ, Кина пост, E-пакет, Хонг Конг пост и сл.

Детали

Боја Име:
црвена линија
Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Вистинска Кожа
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
PONSNY
Име На Модел:
CIG04
Објектот Тежина:
0.1kg
is_customized:
Yes
Автомобил Направи:
За C-elysee
Свеж

Избор на клиенти