.

.

New
Автомобил-стил, Карбонски Влакна Задна Кочница за Ладење Комплет Наместен Влакна Мотор Прибор Погодни За Nissan 2008-2011 R35 GTR

Автомобил-стил, Карбонски Влакна Задна Кочница за Ладење Комплет Наместен Влакна Мотор Прибор Погодни За Nissan 2008-2011 R35

DEN 8112.00

Стока
Достапно.

Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие.
Совети :
Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци!
Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или употреба Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме превозот попуст на некои од производот
Превозот :
Ние ја користите главната испорака компанија е како што е подолу :
Ние, нормално, ќе испраќање вашата нарачка во рок од 2-10 работни дена зависи од акции ниво, како е можно цел е предаден, ќе листата на следење на број на вашата нарачка детали страна, доколку постои било каков проблем во врска со превозот, ве молиме да бидат слободни да контакт. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат.
Автомобил Стил на Карбонски Влакна Задна Кочница за Ладење Комплет Наместен За Nissan 2008-2011 R35 GTR
ПРАВНИ ОСНОВИ E ВООПШТО НЕ ЗАБОРАВАЈТЕ ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ И ОД ДРУГИ SIMILLIAR ОБЈЕКТ,
Сите "За Нисан" ПРЕДМЕТИ
Сите "За R35" ПРЕДМЕТИ
За Нас :
Ние не се земе нудиме на големо & количество цел, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации. Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќа
Контакт со НАС на :
Ве молиме користете го копчето "Контакт Сега" , или да користите Trademanager софтвер да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во прв пат штом стигнавме вашата порака.

Детали

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Должина:
1inch
Бренд Име:
EPRFLYANG
Име На Модел:
N/A
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Година:
сите
Објектот Висина:
1inch
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Јапонија Toray Јаглерод:
Гланц
Влажни Лежеше / Инфузија Вакуум Јаглерод:
Мала тежина
Twill Ткаат:
УВ Заштитен
Пакување:
Бела пена-мали и големи меур заврши-cardbox
Свеж

Избор на клиенти