.

.

New
За Форд Фокус 2 MKII 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Автомобил-Стил, 5 брзини мануелен Менувач се Држи копчето Shift Knob Со СТП Кожа го Подигнете

За Форд Фокус 2 MKII 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Автомобил-Стил, 5 брзини мануелен Менувач се Држи копчето Shift Knob

DEN 622.00
DEN 1151.52

Стока
Достапно.


Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : //www. 7 за "Рено" Модели, Cilo, Kangoo, Сценско, Megane се достапни.

Детали

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Бренд Име:
DFLA
Име На Модел:
4M51-A045B79
Година:
2005 година 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година 2010 година 2011 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.23kg
Материјал Тип:
ABS + СТП Кожа
Објектот Ширина:
13cm
Објектот Висина:
24cm
Објектот Должина:
14cm
Свеж

Избор на клиенти