.

.

New
За ФОЛКСВАГЕН Голф 5 V MK5 R32 GTI 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Автомобил-Stying 6 Брзински Автомобил Стап Опрема Shift Knob Со Кожа го Подигнете

За ФОЛКСВАГЕН Голф 5 V MK5 R32 GTI 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Автомобил-Stying 6 Брзински Автомобил Стап Опрема Shift Knob

DEN 673.00
DEN 1247.52

Стока
Достапно.

2 За Ауди модели, A3, A4 B6, A4 B8, C5 A6 се достапни.
Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : //www. 4 За Бенц модели, W202, W203, W123 се достапни.

Детали

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Бренд Име:
DFLA
Објектот Ширина:
26cm
Година:
2004 2005 2006 2007 2008 2009
Име На Модел:
1K0711113CD
Објектот Тежина:
0.28kg
Објектот Должина:
16cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
25cm
Материјал Тип:
ABS + СТП Кожа
Свеж

Избор на клиенти