.

.

New
Автомобил Кој Декорација Опрема Поставете ја рачната Сопирачка Опфаќа црно-бело/црвено

Автомобил Кој Декорација Опрема Поставете ја рачната Сопирачка Опфаќа црно-бело/црвено

DEN 102.00
DEN 120.00

Стока
Достапно.

Автомобил Кој Декорација Опрема Поставете ја рачната Сопирачка Опфаќа црно-бело/црвено Оваа цена за 1 сет !
1set=1 рачната сопирачка маска+1 опрема shift капак.
Заеднички OPP вреќа пакување!
Боја : Црвена линија,Бела линија .
ќе се испрати случаен боја!
која боја ви се допаѓа?

Детали

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Бренд Име:
GZRIVERRUN
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
no
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
СТП Кожа
Година:
no
Свеж

Избор на клиенти