.

.

New
1X LED Осветлен Шофершајбната Намали За Харли Туринг Електра Три Планирам CVO 14-16 2017

1X LED Осветлен Шофершајбната Намали За Харли Туринг Електра Три Планирам CVO 14-16 2017

DEN 4943.52

Стока
Достапно.


Вклучени :
Состојба : 100% Сосема Нов
Стил : LED Шофершајбната Трим Пак Сигнали
Боја : Хром Намали & Пушеле Леќа
Осветлување Боја : Oranged
Материјал : Висок Квалитет На Метал&Гума
Pacakge Вклучуваат :
1 X LED Windshied Скриј & Пак Сигнал Flasher Линија assy
Пушеле леќи се скрие бендови килибар LED светилки кои светат како и работи светилки кога палењето е вклучено, и двете надворешниот кластери функција како помошни насочен индикатори кога се сврти сигнали се активирани.
За интегрирана и стилски начин за да додадете високо-монтирани работи и да се сврти светла за да вашата Посета модел
Жици се скриени во внатрешноста на обтекател за чиста, сопствен изглед
Целосен комплет вклучува сите потребни хардвер монтажа
Fitment :
2014-Подоцна Електра Глајд
2014-Подоцна Стрит Глајд
2014-Подоцна Ултра Ограничен
2014-Подоцна Три Планирам
( Инсталација на CVO модели бара отстранување на тековната шофершајбната трим,не се за употреба со три џеб обтекател торбичка )
Ве молиме проверете го објектот големина пред да ја купите

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
HW-193
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
Длабоко Намали
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
Висок Квалитет На Метал&Гума
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Објектот Висина:
1inch
боја:
Хром Намали&Пушеле Леќа
Осветлување Боја :
Oranged
Стил:
LED Осветлен Windshiled Трим
Fitment 1:
Харли Стрит Глајд 2014-2017
Fitment 2:
Харли Електра Глајд 2014-2017
Fitment 3:
Харли Три Планирам 2014-2017
Свеж

Избор на клиенти