.

.

New
Задна Кочница Педалата ЗА KTM 690 ВОЈВОДАТА Р СКМ-Р СКМ SUPERMOTO Enduro Р Чекор Совет Cleats Мото Додатоци

Задна Кочница Педалата ЗА KTM 690 ВОЈВОДАТА Р СКМ-Р СКМ SUPERMOTO Enduro Р Чекор Совет Cleats Мото Додатоци

DEN 522.72

Стока
Достапно.


Мотоцикл Задна Кочница Педалата Чекор Совет
-Состојба : Резервни сосема нов, висок квалитет
-Материјал : CNC 6061 T6 Алуминиум, Anodizing површина + 6 парчиња 304 од не ' рѓосувачки челик cleats
-Функција : Надградба делови, посветла и посилна
-Овој производ може да го замени оем еден, треба да се користи 2 оригинални завртки.
-Quatity : 1 парче
-Лесен за инсталирање, без настава.
-Боја : Портокалова
-Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.
Fitment :
KTM 690 СКМ-Р 2012-2017
KTM 690 СКМ 2008-2011
KTM 690 Supermoto /R 2007-2009
KTM 690 Enduro 2008-2010
KTM 690 Enduro Р 2009-2017
KTM 690 ВОЈВОДАТА Р 2010-2012 ГОДИНА
KTM 690 ВОЈВОДАТА 2008-2017
( Ве Молиме Да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Цел )

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
KTM
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
4.1cm
Објектот Ширина:
3.5cm
Име На Модел:
20KT17056825
Објектот Тежина:
0.05kg
Бренд Име:
ДИВЈАК
Материјал Тип:
нерѓосувачки челик+Алуминиумски
Свеж

Избор на клиенти