.

.

New
За Харли Дејвидсон со 41mm вилушка цевки Мотор Мотор Црна Пак Сигналот Индикатор Релокација на Предната Вилушка Стеги

За Харли Дејвидсон со 41mm вилушка цевки Мотор Мотор Црна Пак Сигналот Индикатор Релокација на Предната Вилушка Стеги

DEN 753.00
DEN 792.00

Стока
Достапно.

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Професионалната инсталација се препорачува Спецификите Количина : 1 Пар (Лево и Десно се Стега) Инструкции : Не се Вклучени Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум Боја : исто како што сликите покажуваат Fitment : Одговара на секој Мотоцикл Харли Дејвидсон Софтејл и други модели со 41mm вилушка цевки. За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред пратката.Ако не сте задоволни со вашиот шопинг искуство,ве молиме контактирајте со нас пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации , ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Доколку ставката што сте го нареди е дефектен, не контактирате во рамките на гарантниот период,ние ќе замена на неисправни објект за вас со една точка на еднаква функционалност на прв.
Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 72 часа по приемот на вашата потврдена исплатата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА! Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија.

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Бренд Име:
GFYSHIP
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Име На Модел:
За Харли Дејвидсон со 41mm вилушка цевки
Објектот Висина:
1inch
Тип На Објект:
Други
Материјал Тип:
Висок Квалитет Палка Алуминиум
Fitment:
За Харли Дејвидсон со 41mm вилушка цевки
Тип:
41MM мотоцикл пак сигнал релокација вилушка стеги за харли дејвидсон
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти