.

.

New
Шприцоване пластични маска за Хонда CBR1000RR 2006 2007 мат црна обичај обтекател комплет CBR 1000RR 06 07 NV10

Шприцоване пластични маска за Хонда CBR1000RR 2006 2007 мат црна обичај обтекател комплет CBR 1000RR 06 07 NV10

DEN 16740.00
DEN 18000.00

Стока
Достапно.

ако ви треба ни да се изјасни ниска вредност.
5, Материјал :
Високо квалитетна ABS пластика од Јапонија, кои имаат добра еластичност и не е лесно да попуштат или растопат.
2, Отвори расправа за Ali Express.
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 10 дена по породувањето.
Ве молиме сите корисници ќе биде потребно трпение! не можеме контрола на превозот на компанијата.
Без дополнителни трошоци, неточни или неисправни предмети,и ние ќе го замени нив и плати се врати превозот обвиненија (стандард земјата превозот стапки).
Ако го оставите Негативен фидбек или отворен спор, без каков било контакт,ние не ќе им даде на сите видови на надоместување на овие купувачи!Нема враќање,Нема ја,Без надомест!
Во 99% од проблемите може да се реши преку комуникација
Ние високо го вреднуваат секој клиент.
7, Зошто да се купи од нас?
Нашата фабрика се многу строги со квалитетот на производот,вклучени сликарство, собранието и изработка, и да добие високо пофалба на нашиот висок квалитет,ве молиме да ни веруваат.
6, 7 Бесплатни подароци :
Бесплатни W indscreen (Default пушеле црна) + Бесплатно топлина shield + Бесплатно во резервоарот подлога + 4 парчиња ЛЕД Пневматик Тркала Светлина . Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Овде можете да оставите порака за продавачот, ако имате одредени барања во однос на објектот големина, боја, итн. Ние знаете што сакате и да знаат што да очекуваат. гаранција подолг животен пат .
Објектот мора да се врати во добра состојба, со оригинално пакување и додатоци, и никогаш не е инсталиран или се монтираат.ве молиме додадете порака во ред.
Маска се спакувани со меур трудови во сеизмички krabičkách.
Сите нашиот тим се мотоцикл fanatics.

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
50cm
Бренд Име:
MOTOBSMC
Име На Модел:
CNV010
Објектот Ширина:
55cm
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
85cm
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Тежина:
9kg
калапи:
вбризгување на мувла
Година:
2006 2007
боја:
исто како на сликата покажува
Свеж

Избор на клиенти