.

.

New
Заврши Мотоцикл Unpainted ABS Обтекател Комплет За Suzuki GSXR1000 2009 2010 2011 2012 2013 Вбризгување на Калапи Празно Лакот

Заврши Мотоцикл Unpainted ABS Обтекател Комплет За Suzuki GSXR1000 2009 2010 2011 2012 2013 Вбризгување на Калапи Празно Лакот

DEN 11710.00
DEN 13776.00

Стока
Достапно.

Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние обично изјавуваат 100-150 на фактура, ако клиенти не остави никаква порака во врска со декларираната вредност.
Ако го оставите ни било неутрални или негативни повратни информации, без каква било комуникација со нас ,ние не ќе ги следи за да го реши секој проблем за вас .
Ние брод на Aliexpress' адресата САМО. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање. Ви Благодариме За Разбирањето!.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти нас, негативна или неутрална реакција , комуникација може да се реши 99. Кина Пост Воздух Парцела ќе обично се 24-35 дена да се постигне на клиентите во руската Федерација, Некои Азиски земји, Блискиот Исток земји, земјите од Источна европа, Африкански Земји, Чиле И Бразил. Повеќето се нови во оригинално пакување. Политика На Враќање :
Сите се враќа прифатени.
Вашиот треба да контактирате со нас во рок од 30 Дена по приемот на објектот.
Производството време е вообичаено 14 дена, без никакви лоши временски услови. (Бидејќи Aliexpress разгледа сите неутрални повратни информации како негативни повратни информации ,тоа нема да биде отстранет од било кој повеќе).
Повратни информации : ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5stars откако ќе ја прими стварта.

Детали

боја:
unpainted
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
11kg
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Motobike Направи:
Suzuki
Име На Модел:
За Suzuki GSXR1000 2009 2010 2011 2012 2013
Материјал Тип:
Напредни ABS Пластика
Свеж

Избор на клиенти