.

.

New
CNC Десната Страна на Моторот Случај Покрие Заштитник Guard За KAWASAKI KX250F KXF250 2009- 09 10 11 12 13 14 15 16 Мотоцикл

CNC Десната Страна на Моторот Случај Покрие Заштитник Guard За KAWASAKI KX250F KXF250 2009- 09 10 11 12 13 14 15 16 Мотоцикл

DEN 1728.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.

Превозот време како што се следниве : 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.

Детали

Бренд Име:
JFG ТРКИ
Име На Модел:
A17080071626
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
16cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Свеж

Избор на клиенти