.

.

New
Мотор со Високи Перформанси Вентил Пролет Комплет За ZS177MM ZONGSHEN Мотор NC250 ZS250GY-3 4 KAYO T6 БФБ J5 RX3 4 Вентили Делови

Мотор со Високи Перформанси Вентил Пролет Комплет За ZS177MM ZONGSHEN Мотор NC250 ZS250GY-3 4 KAYO T6 БФБ J5 RX3 4 Вентили Делови

DEN 542.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.

Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
100% Сосема Нов
Висок Квалитет.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.
Alipay е Prefered.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Фитинг Ќе се Добие Објект од Иста Како и На Слики. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .

Детали

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
08030917
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
150g
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Свеж

Избор на клиенти