.

.

New
Огледало за Блокирање Исклучи Капа Огледало База Плочи Маска за YAMAHA YZF R6 2008-2015 08 09 10 11 12 13 14 15 2008 2009 2011 2013 2015

Огледало за Блокирање Исклучи Капа Огледало База Плочи Маска за YAMAHA YZF R6 2008-2015 08 09 10 11 12 13 14 15 2008 2009 2011

DEN 626.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.

100% Сосема Нов Материјал : Високо квалитетни Пластични Боја : Како на сликата Лесно да се инсталира Одговара за : YAMAHA YZF-R6 2008-2015
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.

Детали

Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
D08231546
Објектот Должина:
6cm
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
130g
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Свеж

Избор на клиенти