.

.

New
Топла Продажба,За Kawasaki Z1000 бела црна делови од телото 2007 2008 2009 ABS пластика Cowlings Z 1000 07 08 09 Резервни комплет Обтекател

Топла Продажба,За Kawasaki Z1000 бела црна делови од телото 2007 2008 2009 ABS пластика Cowlings Z 1000 07 08 09 Резервни комплет

DEN 22298.00
DEN 23472.00

Стока
Достапно.

Ние може да се Направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас.За Kawasaki Z1000 2007-2009 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Телото Колекции Материјал : Високо Квалитетен ABS Пластика Бренд : За Kawasaki ОПИС : За Kawasaki Z1000 Мотоцикл Маска За Kawasaki Z1000 Мотоцикл Bodyworks За Kawasaki Z1000 Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Kawasaki Z1000 Години : 2007-2009 Специфики : 16 Парчиња се Произведени со користење Компресија Калапи Пред-Drilled за Прецизност Fitment Вклучува Топлина-Shield Технологија на Висок Квалитет на Боја Работа Вклучува слободни ветробранското стакло
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу Во Кина -Најголемиот Мотор Додаток На Пазарот Во Кина. Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice.
Обичај Маска :
Ние можеме да Снабдување на Сопствени Обтекател(Вклучуваат Трки маска) сервис на сите видови на мотоцикл обтекател.
Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (не ОЕМ), 93% се исто fitment како оригиналниот обтекател, Можеби треба да направите некои корекции, така што може да биде инсталирана совршено , Ние препораки можете да одат на професионални мотоцикл поправка продавница за да инсталирате обтекател комплет.
Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас.

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
ROKALAM
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Ширина:
23inch
Име На Модел:
Z1000
Објектот Висина:
55inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Должина:
33inch
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти