.

.

New
Хром Несреќа Барови Мотор Guard За Хонда CB750 F2 Седум Педесет RC42 1992 93 94 95 96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 2008

Хром Несреќа Барови Мотор Guard За Хонда CB750 F2 Седум Педесет RC42 1992 93 94 95 96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 2008

DEN 1572.00
DEN 1727.52

Стока
Достапно.


Несреќа барови помогне да се заштитат вашиот мотор е мотор од мала брзина паѓа, минимизирање на ризикот од високата цена на моторот поправка од релативно мали велосипедизам несреќа. Дополнителни карактеристики, исто така, изгледа одлично на класичен апликации, давајќи му на вашиот велосипед дека дополнителните малку bling.
Спецификации :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1x Сет (Лево и Право на Моторот Бар)
Материјали : Челик
Во Боја : Хром
Направени Од Високо Квалитетен Челик Со Добра Заварување
Хром Позлатен Челик Цевки
Лесна Инсталација
Fitment :
За Хонда CB750 Night Hawk (RC42) 1992-2008

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0.64kg
Бренд Име:
NICECNC
Име На Модел:
HG001CH
Објектот Должина:
26inch
Објектот Ширина:
14inch
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Висина:
18inch
Материјал Тип:
Челик
Модел и Година:
За Хонда CB750 F2 Седум Педесет RC42 1992-2008
Свеж

Избор на клиенти