.

.

New
Univers За kawasaki kx 250 Мотокрос Тркало ПРЕЧНИК на ЗБОРУВАШЕ КОЖИ ОПФАЌА За KTM 350 за kawasaki motorcross маска ЗА хонда, forza 250

Univers За kawasaki kx 250 Мотокрос Тркало ПРЕЧНИК на ЗБОРУВАШЕ КОЖИ ОПФАЌА За KTM 350 за kawasaki motorcross маска ЗА хонда,

DEN 335.52

Стока
Достапно.

Боја : различни бои и должини се достапни
- Должина на : 237mm
- КОЛИЧИНА : 72 парчиња Должина : 237mm(за 9.33 Инчи) Fitment : Совршен да се користи на сите циклуси, вклучително off-Road, BMX, MTB и деца велосипеди,Минимални средување ќе биде потребно. Погоден за гума големина 10-21 инчи За во кабина Зборуваше shrouds се евтин начин за правење на вашиот стар тркала изгледаат како нови повторно!! За Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Триумф Победа Aprilia BMW Bajaj Benelli.. Off - road возила мотоцикл Универзална додатоци велосипед додатоци Suzuki:DR650 SE V-Strom 1000 V-Strom 650 XT ABS DRZ400 RMX250 XR650 L 650 XT д-р-Z400 SM V-Strom 650 ABS Јамаха : XT250 XT225 Супер Tenere XT600 TW200 KLR650 KL650 KLR250 KTM990 Авантура Baja R1200 GS ..
Совети за користење на
1 сет (72pcs)Тркало Пречник на Зборуваше Кожи
Answer : ___________________________ Note :
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.
Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .
Ние само ја испратите default mode (основен режим на логистика, не ги прифаќаме други начини на транспорт логистика.
Ако сакате да испратите други бесплатен превозот логистика, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,BMW,Триумф
Материјал Тип:
100% Висок Квалитет Гума
Бренд Име:
Estelle
Објектот Тежина:
0.01kg
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
24cm
Име На Модел:
СТРАНА-006
Објектот Ширина:
0inch
Модел :
100% Нови За KawasakI
Материјал:
ПВЦ Пластика
1 Сет:
72 Компјутери
Велосипед, мотоцикл гуми големина на:
10-21 инчи 237mm(за 9.33 Инчен
Свеж

Избор на клиенти