.

.

New
Мотоцикл Tachometer Броило Инструмент Брзинометар Мерач Кластер Метар За ХОНДА CB400 1995-1998 1995 1996 1997 1998

Мотоцикл Tachometer Броило Инструмент Брзинометар Мерач Кластер Метар За ХОНДА CB400 1995-1998 1995 1996 1997 1998

DEN 2683.00
DEN 3120.00

Стока
Достапно.


100% Сосема Нов
Боја : како на сликата
Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира
Жица приклучоци, се поврзете директно до вашиот мотор на оригиналните приклучок, Мерење и прикажување на моментален брзината на вашиот мотор
Погодни За :
ХОНДА CB400 1995-1998

Детали

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
424-6
Објектот Должина:
27cm
Објектот Ширина:
17cm
Објектот Висина:
14cm
Објектот Тежина:
1.22kg
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Свеж

Избор на клиенти