.

.

New
Топла Продажба,Евтини gsxr 750 600 к1 обтекател Комплет За Suzuki GSXR600/750 2001 2002 2003 Црна Кожна Маска (шприц)

Топла Продажба,Евтини gsxr 750 600 к1 обтекател Комплет За Suzuki GSXR600/750 2001 2002 2003 Црна Кожна Маска (шприц)

DEN 18650.00
DEN 19632.00

Стока
Достапно.


Превозот :
Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и за превозот метод, Можете да изберете или Повратни информации за превозот метод кога ќе поставите вашата нарачка онлајн. Ние може да направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас.
Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 7-20 дена кога ние примање на исплатата.Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас).
Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (не ОЕМ), 93% се исто fitment како оригиналниот обтекател, Можеби треба да направите некои корекции, така што може да биде инсталирана совршено , Ние препораки можете да одат на професионални мотоцикл поправка продавница за да инсталирате обтекател комплет.За Suzuki GSX-R600/GSX-750 2001-2003 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Телото Колекции Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Suzuki ОПИС : За Suzuki GSX-R600/GSX-R750 Мотоцикл Маска За Suzuki GSX-R600/GSX-R750 Мотоцикл Bodyworks За Suzuki GSX-R600/GSX-R750 Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Suzuki GSX-R600/GSX-R750 Години : 2001,2002,2003 Специфики : 9 Парчиња Пред-Drilled за Прецизност Fitment Вклучува Топлина-Shield Технологија на Висок Квалитет на Боја Работа Вклучува слободни ветробранското стакло
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу -Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина.

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
55inch
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
GSXR600 750
Објектот Ширина:
23inch
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Должина:
33inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти