.

.

New
Топла Продажба,Мото тело работа во собата За Suzuki GSXR1000 07 08 GSX-R1000 2007 2008 Јордан Трка на Мотоцикл Обтекател (шприц)

Топла Продажба,Мото тело работа во собата За Suzuki GSXR1000 07 08 GSX-R1000 2007 2008 Јордан Трка на Мотоцикл Обтекател (шприц)

DEN 20930.00
DEN 22032.00

Стока
Достапно.

За Suzuki GSX-R1000 2007-2008 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Телото Колекции Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Suzuki ОПИС : За Suzuki GSX-R1000 Мотоцикл Маска За Suzuki GSX-R1000 Мотоцикл Bodyworks За Suzuki GSX-R1000 Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Suzuki GSX-R1000 Години : 2007,2008 Специфики : 24 Парчиња Пред-Drilled за Прецизност Fitment Вклучува Топлина-Shield Технологија на Висок Квалитет на Боја Работа Вклучува слободни ветробранското стакло
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу -Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина.
Превозот :
Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и за превозот метод, Можете да изберете или Повратни информации за превозот метод кога ќе поставите вашата нарачка онлајн.
Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 7-20 дена кога ние примање на исплатата.
БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Нашите aliexpress продавница име : shopping2cheap
Обичај Маска :
Ние можеме да Снабдување на Сопствени Обтекател(Вклучуваат Трки маска) сервис на сите видови на мотоцикл обтекател.Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас).

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
55inch
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
GSX-R1000
Објектот Ширина:
23inch
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Должина:
33inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти