.

.

New
Топла Продажба,GSXR1000 07 08 K7 ABS Тело за полнење За Suzuki GSX-R1000 2007-2008 Жолта Сребро Црна Спорт Маска (шприц)

Топла Продажба,GSXR1000 07 08 K7 ABS Тело за полнење За Suzuki GSX-R1000 2007-2008 Жолта Сребро Црна Спорт Маска (шприц)

DEN 20930.00
DEN 22032.00

Стока
Достапно.

Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice.
Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас.За Suzuki GSX-R1000 2007-2008 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Телото Колекции Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Suzuki ОПИС : За Suzuki GSX-R1000 Мотоцикл Маска За Suzuki GSX-R1000 Мотоцикл Bodyworks За Suzuki GSX-R1000 Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Suzuki GSX-R1000 Години : 2007,2008 Специфики : 24 Парчиња Пред-Drilled за Прецизност Fitment Вклучува Топлина-Shield Технологија на Висок Квалитет на Боја Работа Вклучува слободни ветробранското стакло
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу -Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина. Инаку,ние ќе го следат слики на онлајн шоу за производство, оваа услуга е бесплатна.
Превозот :
Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и за превозот метод, Можете да изберете или Повратни информации за превозот метод кога ќе поставите вашата нарачка онлајн. Ние го правиме боја(дизајн) е многу блиску до слики на интернет, но не може да биде иста (не ОЕМ) ,Сите пазарот се такви; Ние може да ви ги испрати фотографии за да го потврдите пред превозот, ако имате оваа потреба,Цел и повратни информации до нас.

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
55inch
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
GSX-R1000
Објектот Ширина:
23inch
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Должина:
33inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти