.

.

New
Хром Предната Вилушка Покријте За Хонда GL1800 GOLDWING 2001-2011 03 04 05 (Одговара: GL)

Хром Предната Вилушка Покријте За Хонда GL1800 GOLDWING 2001-2011 03 04 05 (Одговара: GL)

DEN 2146.00
DEN 2282.40

Стока
Достапно.

Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден. Има oversea магацин, некои производи може да бидат испратени од НАС склад. ОЕМ прифати.
Гаранција :
Тоа доаѓа со една година гаранција.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со производот или услугата, pls контакт со нас и да не ни даде негативна или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд).
Предната Вилушка Покријте За Хонда GL1800 GOLDWING 2001-2011 Мото додатоци
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност. Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Детали за производот :
Резервни 100% Сосема Нов
Име На Производ : Вилушка Покријте
Позиција : Предната
Боја : Хром
Fitment :
Хонда Goldwing GL1800 2001-2011
Пакетот Вклучува :
Едно Парче(Како Слика)
За Било Какви Прашања, Pls Се Чувствуваат Слободни Да Ме Контактирате, Tks~~~
Предности :
1.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay тука.
Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола. Ако у сакаат големи количини, можете да ме остави порака за да се добие најдобра цена.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани. Или контактирајте со skype : missbearr90
3.

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
XF-GL1879
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
0cm
Објектот:
Предната Вилушка Покријте
Големина:
As Real Product
боја:
Хром
КОЛИЧИНА:
1 Компјутер
Позиција:
ПРЕД
Години:
2001 - 2011
Fitment:
за Хонда Goldwing GL1800 2001-2011
Најголемиот Дел Цел:
прифатете
Свеж

Избор на клиенти