.

.

New
Топла Продажба,GSXR1000 07 08 K7 Обтекател комплет За Suzuki GSX-R1000 2007-2008 Жолта Спортски Мотоцикл Маска (шприц)

Топла Продажба,GSXR1000 07 08 K7 Обтекател комплет За Suzuki GSX-R1000 2007-2008 Жолта Спортски Мотоцикл Маска (шприц)

DEN 20930.00
DEN 22032.00

Стока
Достапно.


БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.За Suzuki GSX-R1000 2007-2008 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Телото Колекции Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Suzuki ОПИС : За Suzuki GSX-R1000 Мотоцикл Маска За Suzuki GSX-R1000 Мотоцикл Bodyworks За Suzuki GSX-R1000 Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Suzuki GSX-R1000 Години : 2007,2008 Специфики : 24 Парчиња се Произведени со користење Оригинално Издание Мувла Технологија Пре-Drilled за Прецизност Fitment Вклучува Топлина-Shield Технологија на Висок Квалитет на Боја Работа Вклучува слободни ветробранското стакло
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу -Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина. Ние го правиме боја(дизајн) е многу блиску до слики на интернет, но не може да биде иста (не ОЕМ) ,Сите пазарот се такви; Ние може да ви ги испрати фотографии за да го потврдите пред превозот, ако имате оваа потреба,Цел и повратни информации до нас.Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас).xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, во Спротивно,ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа
.

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
55inch
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
GSX-R1000
Објектот Ширина:
23inch
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Должина:
33inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти