.

.

New
Топла Продажба,07 08 gsxr 1000 r обтекател Комплет За Suzuki GSX-R1000 2007 2008 Мулти-Боја Трка на Мотоцикл Тело Колекции (шприц)

Топла Продажба,07 08 gsxr 1000 r обтекател Комплет За Suzuki GSX-R1000 2007 2008 Мулти-Боја Трка на Мотоцикл Тело Колекции (шприц)

DEN 20930.00
DEN 22032.00

Стока
Достапно.


БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, во Спротивно,ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа
. Нашите aliexpress продавница име : shopping2cheap
Обичај Маска :
Ние можеме да Снабдување на Сопствени Обтекател(Вклучуваат Трки маска) сервис на сите видови на мотоцикл обтекател. Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice.Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас).
Некои Обтекател колекции не вклучуваат Резервоарот маска + Задниот поклопец ,Но ако имате потреба од нив,ве молиме контактирајте со нас
Боја Работа : Ние сме Висок Квалитет на Боја Работа,ако треба гол unpainted обтекател ќе биде поевтина. Ние може да направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас. 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Нашиот квалитет за контрола на е ненадмината.

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
55inch
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
GSX-R1000
Објектот Ширина:
23inch
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Должина:
33inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти