.

.

New
Топла продажба маска за Suzuki GSXR 1000 07 08 мат црна мотор обтекател комплет GSXR1000 2007 2008 RY26

Топла продажба маска за Suzuki GSXR 1000 07 08 мат црна мотор обтекател комплет GSXR1000 2007 2008 RY26

DEN 16339.00
DEN 17760.00

Стока
Достапно.

Телефон мора да се for international express превозот.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме порака до нас веднаш , така што можеме да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.(Овие земји не треба плати било должност : САД,Канада,Австралија,Нов Зеланд ,Русија, Ukrian, Белорусија.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 7 работни дена од денот на плаќање расчисти датум.

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
MidDale
Материјал Тип:
ABS Пластика
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Должина:
26inch
Објектот Висина:
20inch
Објектот Тежина:
8.4kg
Име На Модел:
026GRY
Објектот Ширина:
22inch
Свеж

Избор на клиенти