.

.

New
Задната Оска Блокови Синџир Прилагодувач За KTM 125 150 200 250 300 350 400 450 500 505 525 530 SX SXF SX-F 2000 - 2012 2002 2008 2010

Задната Оска Блокови Синџир Прилагодувач За KTM 125 150 200 250 300 350 400 450 500 505 525 530 SX SXF SX-F 2000 - 2012 2002

DEN 939.00
DEN 1031.52

Стока
Достапно.


Палка Оска Блокови Синџир Прилагодувач. На Оска Блокови се дизајнирани да се направи промена и усогласување на вашиот задните тркала побрзо и полесно. CNC-изработени од висока јачина Авиони Одделение Алуминиум со убава елоксирани површина по завршувањето. Детали за производот : Состојба : 100% Сосема Нов Количина : 1x Поставите Материјал : 6061-T6 Алуминиум во Боја : Портокал CNC-изработени од палка алуминиум,лесни и издржливи Елоксирани површина по завршувањето Скали на двете страни на оска блок за лесно прилагодување Прави тркала се менува и се прилагодува полесно Лесно да се инсталира Fitment : За KTM 85 SX 2003-2014 За KTM 125-530 SX/SX-F 2000-2012 За KTM 125-530 EXC/EXC-F/XC-W/XCF-W 2000-2015

Детали

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
H2CNC
Име На Модел:
за ktm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
6061-T6 алуминиум
Објектот Тежина:
0.16kg
Објектот Должина:
10cm
Модел и Година:
За KTM 350 450 530 525 EXC/EXC-F/XC-W/XCF-W 2000-2015
боја:
Портокал
Свеж

Избор на клиенти